RYBÁŘSKÉ POTŘEBY, Strana 303
- Rybářské pruty
- Rybářské navijáky
- Batohy, tašky, ledvinky, pouzdra
- Bivaky, přístřešky
- Boilies, pelety, nástrahy
- Krmení pro ryby, partikl, vnadící směsi
- Brodící kalhoty, holínky
- Čelovky a svítilny
- Dárky pro rybáře
- Dárkové poukazy
- Rybářské samolepky
- Dalekohledy
- Deštníky
- Dětské rybářské sady a sety
- Echoloty, sonary
- Elektromotory
- Karabinky, obratlíky, kroužky
- Kbelíky, síta
- Kempingové vybavení
- Krabičky, kufry, tubusy
- Krmítka, srkačky, olůvka
- Metry a měřiče
- Nafukovací čluny, belly boaty
- Nože, škrabky, rukavice
- Obaly na pruty
- Rybářská obuv
- Rybářské oblečení
- Peany, nůžky, jehly
- Pletené šňůry, lanka
- Podběráky, gafy
- Podložky pod ryby
- Polarizační brýle
- Rybářské háčky, návazce
- Rybářská křesla, židle
- Rybářská lehátka
- Rybářské vlasce, silony
- Spací pytle a polštáře
- Signalizátory záběru
- Swingery, čihátka, rolničky
- Splávky, kačeny, bójky
- Stojany na pruty, vidličky
- Váhy, vážící saky
- Vezírky, čeřeny, řízkovnice a vzduchování
- Vláčecí nástrahy
- Vozíky
- Zakrmovací rakety, praky, lopatky
- Zavážecí loďky
Nejprodávanější
Značky

ZFISH Bite Alarm Zx8 je nepochybně naše nová vlajková loď mezi hlásiči.

Dvoudílný kaprový prut Zfish Black Jack 12ft s duplonovou rukojetí, Fuji sedlem navijáku, Sea Guide očky a 30T karbonovým blankem s 3 lb parabolickou akcí.

Rybářský naviják Delphin Oxyd 70 Y Body s volnoběžnou brzdou, 10 ložisky, odolnou konstrukcí, kovovou kličkou a cívkou s dostatečnou kapacitou pro lov kaprů.

Rybářská taška Delphin Atak! CarryAll Multi s popruhem přes rameno, promyšleně rozvrženými kapsami a krabičkami na nástrahy i další příslušenství na přívlač.

Rybářská taška Delphin Atak! CarryAll Space s popruhem přes rameno, promyšleně rozvrženými kapsami a krabičkami na nástrahy i další příslušenství na přívlač.

Feederový prut Carp Expert MAX2 Feeder s délkou 3,90 m, luxusní rukojetí, SiC očky a odolným IM8 karbonovým blankem s 60-100 g vrhací zátěží.

Carp Expert MAX2 Double TIP boiliesový/feeder prut.

Sada signalizátorů záběru s příposlechem Carp Expert Piave Bite Alarm Set 2+1 s moderními funkcemi a spolehlivou elektronikou. Včetně přepravního kufříku.

Elegantní, do detailů propracovaný teleskopický kaprařský prut, v černém provedení.

Rybářské křeslo FOX EOS 1 Chair s područkami, vysoce kvalitním polstrováním a odolnou skládací konstrukcí s nosností 150 kg.

Giants Fishing teleskopický prut na kapry Fluent Tele Carp 340 v cenově zvýhodněné akci 1+1, který vyniká odolným IM8 grafitovým blankem, kvalitními SIC očky a prodlouženou rukojetí pro daleké nahazování.

Kaprové pruty Delphin CORSA Black Carp s délkou 300 cm a dvoudílným 24T karbonovým blankem s 2,75 lbs parabolickou akcí. Cenově zvýhodněná akce 1+1.

Rybářský naviják Prologic C-Series 5000 BF s volnoběžnou brzdou, 4 ložisky, odolnou grafitovou konstrukcí a kovovou cívkou. Cenově zvýhodněná akce 1+1.

Navijáky Mitchell MX2 4000 FD s přední brzdou, 5 ložisky, odolnou konstrukcí a kovovou cívkou. Cenově zvýhodněná akce 1+1.

Naviják Okuma Ceymar CMBF-55 s volnoběžnou brzdou, 3 ložisky, odolnou konstrukcí a kovovou cívkou. Cenově zvýhodněná akce 1+1.

Pruty Old Skoo,které jsou postaveny na tenkém blanku z HM uhlíku s antireflexní povrchovou úpravou