ALEVIN

Alevin je česká značka rybářských potřeb, kterou v dnešní době oceňují rybáři téměř po celém světě. V nabídce rybářských potřeb značky Alevin najdeme úspěšné nástrahy a návnady na ryby, zejména oblíbené rohlíkové boilies, extrudy a vnadící krmítkové směsi.

Historie značky Alevin je pozoruhodná. Když v roce 2004 prodali na českém trhu první balení rohlíkového boilies, nečekali, že bude mít tato nástraha tak velký úspěch. Byl to zcela nový produkt, respektive kombinace osvědčené nástrahy, avšak zpracované zcela novým inovativním způsobem. Počátkem roku 2005 zařadili v Alevinu do sortimentu velmi úspěšné plovoucí nástrahy - extrudy Classic a Special, které se jednoduše napíchnou přímo na háček. Dne 15.10. 2005 už byla značka Alevin oficiálně zapsána jako registrovaná ochranná známka v České republice, Rakousku, Bulharsku, Belgii, Nizozemsku, Lucembursku, Švýcarsku, Číně, Německu, Španělsku, Francii, Maďarsku, Itálii, Polsku, Portugalsku, Rumunsku, Slovensku, Ukrajině, Vietnamu a ve Spojených státech amerických!

V následujících letech se v Alevinu soustředili na stávající výrobní sortiment, rozšiřovali jej jednoduše o nové atraktivní příchutě. V roce 2009 dipováním upravili Extrudy Classic, čímž dosáhli nejen delší doby jejich rozpustnosti ve vodě, ale i vyšší atraktivnosti díky zvýrazněné vůni. V roce 2010 uvedli na trh vnadící krmítkovou směs na ryby Classic Series s extrémně skvělým účinkem a vynikajícím poměrem kvality i ceny. Ve vývoji a zdokonalování nástrah i návnad pro ryby  v Alevinu pokračují i nadále. Jejich zásadní prioritou i přáním je, abyste byli s jejich nástrahami a návnadami při rybolovu stále úspěšní!

69
159169159

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem