Prut Esox Carp Stalker 3.3 m / 3.00 lbs Akce 1+1

Kód zboží CARP STALKER 330
Výrobce ESOX
Kategorie kaprové dělené pruty
Dodací lhůta Skladem
Hlídat cenu: Hlídat cenu
Záruka 24 měsíců
Běžná cena s DPH 3 985,– Kč
Ušetříte 1 386,– Kč   (35 %)
Cena s DPH 2 599,– Kč

Počet

Popis

Prut Esox Carp Stalker 3.3 m / 3.00 lbs Akce 1+1

Kaprové dvoudílné speciály, které bez nejmenšího zaváhání snesou srovnání se světovou konkurencí.

Esox při vývoji těchto prutů dosáhl dokonalé sladění všech nároků moderních kaprařů. Tyto pruty jsou určeny na aktivní lov na kratší vzdálenost, na "šúlačku" nebo na tzv. "Urban fishing", tedy lov v městských aglomeracích.

Při výrobě prutů Esox Carp Stalker jsou požity výhradně Hi-Tech materiály. Nejkvalitnější karbon a prvotřídní SiC očka. Výsledkem jsou extrémně štíhlé a lehké pruty s krásnou parabolickou akcí, které jsou ale zároveň i dostatečně silné. Zdolávání bojovných kaprů s pruty Carp Stalker bude skutečným zážitkem.

A zážitkem pro oči je skutečně luxusně zpracován nevtíravý design těchto prutů. Černý klavírní lak, červené detaily vyvázání oček, červeno bílé logo názvu a dělená ručka s nevšedním kamuflážní designem působí neuvěřitelně harmonicky.

Nyní v akční ceně za 2 pruty.

Prametry :

  • Délka : 3.3m
  • Transportní délka : 166cm
  • Akce prutu : 3.00lbs
  • Hmotnost prutu : 252g
  • Počet oček : 6

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

Předpověď počasí
 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon +420 606 085 800
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Shoptet.cz Cybergenics.cz Ceny zboží Naakup.cz Shoops katalog odkazů Toplink - katalog odkazů Catalog Clonet AZ-Obchody.cz Katalóg stránok JAHHO.cz SEO optimalizace pro www.rybarske-nej.cz MEGAELEKTRO ELEKTRO plus.cz LovKapra.com - Kaprařina online

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů www.smelina.cz mrk Pstruhový ráj www.katalog-rybareni.cz Toplist: rybářské nej Alfa Elchron internetové obchody Internetový vyhledávač AHNE katalog Seznam stránek dobra-koupe.cz Slovenský vyhľadávač BEST.SK Katalog odkazů aaa-katalog.cz Naakup Zóna.cz Nejlevnější Pneu.cz