Giants Fishing prut CPX Carp 11ft/3 lb - AKCE 1+1

Kód zboží G-13063/1+1
Výrobce GIANTS FISHING
Kategorie Rybářské pruty
Dodací lhůta Skladem
Hlídat cenu: Hlídat cenu
Záruka 24 měsíců
Běžná cena s DPH 2 190,– Kč
Ušetříte 291,– Kč   (13 %)
Cena s DPH 1 899,– Kč

Počet

Popis

Giants Fishing prut CPX Carp 11ft/3 lb - AKCE 1+1

Giants Fishing třídílný kaprový prut CPX Carp 11ft (330 cm) v cenově zvýhodněné akci 1+1, který je postaven na odolném a pružném X-Wrap karbonovém blanku s kevlarovým ovinem pro vysokou pevnost a životnost při častém zdolávání bojovných kaprů.

Vlastnosti a parametry prutu Giants Fishing CPX Carp 11ft:

  • Prut CPX Carp vychází z řady kaprových prutů Giants Fishing, určených pro bezproblémové - daleké nahazování a zachování citlivého kontaktu s rybou při jejím zdolávání.
  • CPX Carp vyniká kvalitním X-WRAP karbonovým blankem, vysoce kvalitními SIC očky a kvalitními spojkami dílů, které jsou vyztuženy proplétanou kevlarovou punčochou s vysokou pevností a životností.
  • Rukojeť prutu z EVA materiálu s protiskluzovým povrchem, grafitový držák navijáku s kovovým vyztužením a rychlejší akce prutu CPX Carp pouze podtrhuje kvalitu tohoto kaprového prutu.
  • Délka prutu: 11ft (330 cm).
  • Vrhací zátěž prutu: 3,00 lb (80 g olověná zátěž).
  • Transportní délka prutu: 118 cm.
  • Váha prutu: 303 g.
  • Počet dílů prutu: 3.
  • Cena za 2 ks prutů.

Diskuse k produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k tomuto zboží!

Přidat příspěvek

 

Předpověď počasí
 

Přihlášení zákazníka

Toto pole nevyplňujte:

Registrace
Zapomenuté heslo

Vyhledat

Kontakty

Telefon +420 606 085 800
email

Newsletter

Toto pole nevyplňujte:

 


Shoptet.cz Cybergenics.cz Ceny zboží Naakup.cz Shoops katalog odkazů Toplink - katalog odkazů Catalog Clonet AZ-Obchody.cz Katalóg stránok JAHHO.cz SEO optimalizace pro www.rybarske-nej.cz MEGAELEKTRO ELEKTRO plus.cz LovKapra.com - Kaprařina online

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů www.smelina.cz mrk Pstruhový ráj www.katalog-rybareni.cz Toplist: rybářské nej Alfa Elchron internetové obchody Internetový vyhledávač AHNE katalog Seznam stránek dobra-koupe.cz Slovenský vyhľadávač BEST.SK Katalog odkazů aaa-katalog.cz Naakup Zóna.cz Nejlevnější Pneu.cz